פרסום בגוגל כדי שהמודעה שלך תופיע לפני המודעות של המתחרים שלך

פרסום בגוגל נחשב לדרך המהירה ביותר להביא לקוחות רלוונטיים לעסק שלך. העסק שלך צריך לקוחות חדשים ואתה מפרסם בדרכים שונות את העסק שלך: דיוור ישיר, פרסום חוצות, ברושורים, השתתפות בתערוכות ועוד הרבה פעילויות - שמטרתן אחת: לתפוס את הלקוח ברגע המתאים. מה זה שיווק? אני לא מתכוון לתת לך הרצאה שלמה על מה זה שיווק, אבל הנה משפט אחד שיתמצת את הגדרת נושא השיווק: "מפגש של בעיות הלקוחות עם הפתרונות שלך ברגע המתאים" (מתאים ללקוח, אם תהית או טעית).
בתוך 3 חודשים הוכפל מספר הפניות מהאתר פי 12 !
מה קורה עם פרסום בגוגל? לקוח נכנס לאתר Google, ומקליד בתיבת החיפוש את הבעיה שלו: "כאב גב תחתון" או "הנהלת חשבונות באינטרנט" או "אשראי בנקאי" או כל ביטוי אחר המגדיר את הבעיה שלו.

Google AdWords מערכת הפרסום באינטרנט הגדולה בעולם

חברת Google פיתחו את מערכת הפרסום בגוגל הנקראת AdWords כך שחלקיק שנייה לאחר הקשת Enter יראה הלקוחות מודעות של מפרסמים שמדברות בדיוק על הבעיה שלו. מעבר לזאת, פרסום יעיל בגוגל זה לא רק מחיר לקליק אלא תוצאה של ניתוח מתמיד של המודעות כך שיוצגו המודעות הרלוונטיות ביותר ללקוח, דבר שגורם לנו לבטוח יותר ויותר במה שגוגל מציגה לפנינו. אתה יודע מהו הסלוגן של פרסום בגוגל? It's all about results ואכן בגוגל עושים כל מאמץ שמערכת AdWords תביא את התוצאות הטובות ביותר למפרסמים וגם ללקוחות. פרסום בגוגל עובד בשביל לקוחות קטנים כמו גם לקוחות גדולים. אם במערכת פרסום כמו עיתון, טלויזיה או הדפסה יש תקציב מינימום גבוה יחסית, הרי פרסום בגוגל יכול להתחיל גם בתקציב של 10 שקל ליום. רק רגע, לפני שאתה "זורק" 10 שקל ליום, יש עוד הרבה דברים לדעת, אבל היתה זאת דוגמה שלא נדרשים תקציבי ענק כדי להתחיל לפרסם. בשנים האחרונות, פרסום בגוגל, הפך להיות מרכיב מרכזי בכל מאמץ שיווקי באינטרנט בגלל התוצאות שהוא מביא ויחסית מהר. לפרסם בגוגל היום זהו עניין פשוט בגלל המימשק הידידותי, אבל הדבר הזה לא אמור להטעות אותך ולו רק לרגע קטן. אתה מתעסק עם כסף והרבה כסף והמטרה שלך בפרסום היא לא לפרסם, אלא להרויח. נכון? גם אם יש לך, היום, תקציב קטן אתה צריך ללמוד. אתה צריך לדעת למה אתה נכנס כי שוק הפרסום באינטרנט מתנהג הפוך ממה שאתה רגיל לו בשיווק. אם בשיווק רגיל של טלויזיה אתה פונה "לכולם", הרי בשיווק באינטרנט, אתה פונה למי שמבקש אותך וזה הבדל תהומי.

איך אפשר לעזור לך?

זהר עמיהוד
רוצה שגוגל יביא יותר לקוחות לאתר שלך? רוצה שיותר לקוחות שהגיעו לאתר יפנו ו/או יקנו? לא ברור לך איך ליצור הרבה תוכן באופן עקבי ומתמשך?

אני, זהר עמיהוד, מציע ייעוץ אסטרטגי וטקטי, כך שתוכל להפיק יותר רווחים מהנוכחות האינטרנטית שלך. התקשר אלי לקבלת כדי שאוכל לעזור לך להביא יותר לקוחות לאתר, ליצור יותר פניות ויותר מכירות.

כן, אני רוצה יותר תנועה, יותר פניות, יותר מכירות